Angajat depozit

Căutăm pentru clientul nostru, care se ocupă cu distribuția de băuturi, un lucrător de depozit polivalent.

Baza: Lieshout

Responsabilități

Responsabilitățile dvs. vor include conducerea în Heftrruck sau EPT. Vei transporta produsele în depozit și vei încărca mașinile. Uneori, vi se poate cere să încărcați manual mașina. Tu și colegii tăi veți lucra în 2 schimburi, de luni până vineri, de la 6:00 la 14:00 și de la 14:00 la 22:00. Veți primi o indemnizație de 8,75% pentru fiecare oră de muncă. Ocazional, este posibil să vi se ceară să lucrați și sâmbăta.

Cerințele postului

  • motivația de a lucra
  • mijloace de transport proprii pentru a ajunge la locul de muncă
  • cunoștințe bune de limba engleză. Limba olandeză constituie un avantaj
  • certificat pentru un stivuitor
  • experiență în conducerea unui Heftrruck sau EPT

Noi oferim

  • Salariul se bazează pe CLA (Contractul colectiv de muncă) olandez.
  • Salariu orar 12,63 EUR brut, plus extra.
  • indemnizație de schimb de 8,75% pentru fiecare oră
  • Contract olandez
  • Plata săptămânală
  • Bani de vacanță și zile de concediu plătit (25 de zile pe an)
  • Asigurare de sănătate
  • Sistem de pensii (după 8 săptămâni de muncă)
  • Ore pe săptămână: 37.5h
  • Cazare (dacă este necesar)

Aveti vreo intrebare?

Recruitment Cluj-Napoca

+40371124070

Aplicați acum în cea mai mare viteză!

Aplicați la oferta de muncă: Angajat depozit

Nu găsiți jobul căutat?